Łóżka dla dzieci – jakie wybrać?

W ówczesnych czasach bardzo duża liczba osób cierpi z powodu bezsenności. Wśród przyczyn wyróżnia się nie tylko stres, zbyt szybkie tempo życia czy złą dietę, ale również niewygodne łóżko.

Niestety wielu ludzi odpoczywa na źle dobranych sofach czy też kanapach. Aby temu zapobiec warto zainwestować w mebel, który sprawi, że będziemy rano wypoczęci i pełni zapału do pracy, bądź szkoły.

Do pokoju niemowlęcego warto zakupić nowoczesne, dwustronnie malowane łóżeczko wykonane z bezpiecznych i nietoksycznych elementów. Zrobione zostało z drewna litego, a całość montowana jest za pomocą śrub młotkowych, które powodują, iż jest ono łatwe w montażu i demontażu. Łóżko posiada wyciągane szczeble, dzięki którym starsze dzieci mogą swobodnie wychodzić i wchodzić do łóżeczka.

Łóżka dla dzieci

Antresola świetnie sprawdzi się w niewielkim pokoju u nastolatka. Przestrzeń, która znajduje się pod łóżkiem może służyć jako kącik zabaw. Oprócz tego można ją wypełnić za pomocą biurka, przy którym młody człowiek będzie odrabiał lekcje oraz oddawał się pasjom. Mebel ten wykonany jest z niezwykle stabilnych i trwałych elementów. Jego wytrzymałość to 150 kg. Zawiera ono zabezpieczenie w postaci barierek oraz wymienny materac. Wykonane jest zarówno z litego drewna jak i płyty meblowej. Wejście do łóżka można zamontować zarówno z prawej jak i lewej strony. Jest to łóżko, z którego będzie zadowolone każde dziecko.

Wybierając odpowiednie kanapy warto zwrócić uwagę także na materac, ponieważ to właśnie od niego zależy komfort naszego snu. Wśród najlepszych wyróżnia się piankowo- kokosowe, piankowe, lateksowe oraz termoelastyczne. Są one niezwykle wygodne i wytrzymałe.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.